Nabízené nátěrové hmoty


Ochrana dřeva před instalací do exteriéru je nedílnou součástí péče o zakoupené zboží. Dřevo, které má přímý kontakt se zemí by mělo být ošetřeno impregnačními prostředky, které zabraňují hnilobě a napadání dřeva plísněmi a dřevokazným hmyzem. Tlaková impregnace je vyžadována především u  podložních latí. U nadzemních konstrukcí, které mají především zdobit, je vhodné využít některou  na našem trhu nabízených značek lazurovacích barev a laků, které díky široké škále barevných odstínů umožní esteticky sladit nové dřevěné prvky se stávajícím stavem domu a zahrady. Většina nabízených barev je více složkových, tzn. obsahují látky které dřevo impregnují, ošetří barevnou lazurou a uzavřou lakem, zabraňujícím napadáním dřeva vodou a slunečními paprsky.

Při nátěrech dřeva používáme  lazury dle přání zákazníka buď vodouředitelné a nebo na syntetické bázi.

V případě ,že by měl zákazník zájem dodat si lazuru vlastní,tj. od jiného výrobce než je naše nabídka je možná po  dohodě i tato varianta .

U zahradních domků je v ceníku zařazena skupina pro pro povrchovou úpravu .

Naceněné provedení je vždy tenkovrstvá lazura + odpovídající podklad (transparentní impregnace Xyladecor Xylamon)

Ceny dle uvedených kategorií jsou vždy k množství spotřebované barvy  a za její aplikaci ve třech nátěrových vrstvách.

Pokud by zákazník měl zájem o vydání obalů i od spotřebované (vytřené) barvy je dobré na toto upozornit předem při sjednání objednávky.


V této kategorii nejsou žádné produkty.