Prosklené výplně oken a dveří zahradního altánu jsou vyztuženy dřevěnými latěmi

Zahradní altán Ingrid postavený na zemních vrutech

Zahradní altán Ingrid má stěny silné 28 mm. Dvě plné a dvě stěny s vyklápěcími okny o rozměru 77 x 112 cm, které uvnitř uzavřeného prostoru spolu s prosklenými dveřmi zajistí dostatek světla.


Zahradní chata Kris má dvoukřídlé prosklené dveře, snadno se tedy do ní ukládají i větší předměty

Monáž zahradní chaty Kris na terase v pátém patře

Pan Filip si z nabídky našeho katalogu zahradních chat vybral chatu Kris, kterou chce přes léto využít jako domeček na hraní pro děti, přes zimu do ní uloží zahradní dřevěný nábytek a tím ho ochrání před nepříznivým počasí. Takže chata bude mít celoroční využití.


Dvoukřídlé dveře do domku zajišťuje pouze kovová zástrčka

Dřevěný domek montovaný svépomocí, listopad 2023

Smontovat dřevěný domek svépomocí je jednoduchá záležitost. Je totiž vyroben z jednotlivých panelů, které se pouze k sobě smontují. Tento domek dodáváme včetně deskové podlahy a pískové lepenky na střechu.


Dřevěná garážová vrata jsou v rozměrech 236 x 197 cm.

Montáž dřevěné zahradní garáže, říjen 2023

Dřevěná garáž o rozměru 335 x 515 cm je vyrobena z dokonale opracovaného smrkového dřeva. Síla stěny garáže je 28 mm a garáž je standardně dodávána bez podlahy a bez povrchové úpravy. 


Konstrukci pergoly jsme impregnovali proti plísni a hnilobě, po té povrchově ošetřili lazurou v odstínu teak

Napojení dřevěné pergoly na zahradní domeček, červenec 2023

K menšímu zahradnímu domku (herna pro děti) jsme připojily dřevěnou pergolu pro rozšíření prostoru na hraní při nepříznivém počasí. Střechu následné přístavby jsme udělali nepatrně vyšší aby střešní přesah mohl být přetažen nad střechu domečku.


Dřevěný zahradní domek o dvou místnostech, listopad 2023

Dřevěný zahradní domek o dvou místnostech, listopad 2023

Zákazník si pro zahradní domek o rozměrech 476 x 380 cm svépomocí připravil mohutný základ ze ztraceného bednění s vrchní betonovou deskou - dle hesla, že dům vydrží stát jen tak dlouho, jak dlouho vydrží jeho základy :-))


Mléčné prosklení dveří je provedeno akrylátovým sklem, které zajišťuje dostatek světla uvnitř domku

Dřevěný domek na nářadí s prosklenými dveřmi, říjen 2023

Na betonový základ ze ztraceného bednění jsme zákazníkovi montovali dřevěný domek pro úschovu zahradního nábytku a sportovního náčiní před nadcházející zimou. Pro snazší úschovu má domek dvoukřídlé dveře s mléčným zasklením. Mléčné prosklení je provedeno akrylátovým sklem, které zajišťuje dostatek světla a přitom dostatek soukromí při pohledu zvenčí.


Na zastřešení pultové střechy v mírném sklonu jsme použili EPDM folii

Stavba zahradní sauny, říjen 2023

Ani stavba atypické zahradní sauny není pro naše zkušené montéry nic nemožného. Stačí když podle dokonale zpracovaného projektu, naši truhláři připraví vše potřebné. Samotná stavba je pak hračka.


Stavba dřevěné pergoly kryté sedlovou střechou

Stavba dřevěné pergoly kryté sedlovou střechou, září 2023

Pro zútulnění víkendového bydlení jsme zákazníkovi vyrobili a postavili zastřešenou pergolu kterou jsme zároveň napojili na starší chalupu. Pergolu jsme vyrobili z impregnovaných hranolů a na přání zákazníka doplnili o podlahu z terasových prken z borovice.

Další