Většina našich domků i chat je docela velká a těžká. S tím je třeba počítat i při výběru vhodného způsobu dopravy. Například ani menší zahradní domek na střeše osobního automobilu nebo na běžném vozíku neodvezete. Na výběr máte ze dvou možností dopravy.

Dopravu zajišťujeme my (Vladeko)

Cena přepravy v tomto případě činí paušálně 2000 Kč. Podle velikosti objektu zvolíme vhodný typ auta pro převoz a složení. Vše budete vědět předem a při větších typech např. zahradních chat se vás budeme ptát, zda je místo vykládky dostupné třeba pro auto s plošinou nebo hydraulickou rukou.

Dopravu si zajišťuje zákazník sám

Místo nakládky u nás v areálu je dostupné pro jakýkoli typ nákladního auta nebo dodávky. S nakládkou jakékoli chaty vám samozřejmě rádi pomůžeme a jsme na to připraveni. Tato služba je bezplatná.

Platba

Způsob platby záleží zcela na vás a je možné jek provádět následujícími způsoby:

  • bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího č. 182797486/0300, vedený u ČSOB, IBAN CZ04 0300 0000 0001 8279 7486 Swift CEKOCZPP
  • bezhotovostně platební kartou
  • dobírkou v hotovosti při předání zboží
  • v hotovosti nebo platební kartou při osobním odběru v provozovně

Montáž

Dřevěné chaty, domky i další dřevěné objekty jsou stavebnice s montážním plánem a montáž zvládne šikovný člověk sám, resp. s další pomocnou silou.

Je nutné mít připravenou zpevněnou plochu například s vrstvou štěrku, zámková dlažba, nebo třeba beton. Pokud se jedná o montáž ve svahu, mohou být vyžadovány zemní vruty, které zajišťujeme a také vám naši technici rádi s čímkoliv poradí.

Pokud budete chtít nechat montáž na nás, tak na základě všech parametrů (velikost objektu, natření před dodáním, střecha atd.) a informací od vás (místo, potřebné úpravy atd.) ohledně místa montáže předem připravíme kalkulaci dopravy i montáže.

Neváhejte nás ihned nezávazně kontaktovat a můžeme cokoliv probrat ještě před samotným výběrem a nákupem.